Penzion Lipová-lázně U tří veverek
Penzion U tří veverek ubytování Lipová-lázně Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
 

Penzion U tří veverek / Lipová-lázně

Penzion U tří veverek se nachází ve středu malebné vesničky Horní Lipová a svou ubytovací kapacitou i poskytovanými službami vám zajistí příjemný pobyt v překrásné krajině Jeseníků.

Ubytování:
Pro hosty penzion u Tří Veverek v Horní Lipové nabízí 7 plně vybavených apartmánů, ve kterých se jistě budou cítit jako doma.

Apartmány penzionu u Tří Veverek v Horní Lipové disponují ložnicí, vlastním sociálním zařízením, plně vybavenou kuchyňkou ve které je elektrická varná deska, mikrovlná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice a základní nádobí. Mezi další vybavení apartmánů v penzionu u Tří Veverek v Horní Lipové je televize se satelitním příjímačem, bezdrátové připojení k internetu, možnost zapůjčení dětské postýlky.

Součástí penzionu u Tří Veverek v horní Lipové je úschovna lyží a kol, místo pro venkovní grilování a posezení, dětský koutek uvnitř, dále pak sauna a společenská místnost s krbem.

Gastronomie:
Hosté penzionu u Tří Veverek mají možnost si vařit vlastní stravu v plně vybavených kuchyňkách, a v letních měsících mohou využít grill. 

Kousek od penzionu u Tří Veverek se nachází útulná hospůdka, která hostům nabídne klasickou českou kuchyni a místní specialitky.

Služby:
Mezi služby penzionu u Tří Veverk patří parkoviště, zajištění stravování (snídaně, polopenze nebo plné penze a rauty), možnost použití telefonu, mětský koutek, možnost venkovního opékání, venkovní bazén, horkovzdušná sauna a závěrem společenská místnost, kde hosté penzionu u Tří Veverek mohou posedět se svými nejbližšími nebo kamarády u tepla rodinného krbu.

Společenská místnost nabízí možnost pořádání seminářů a školení. Zajištění loveckých pobytů pro příznivce lovu zvěře.

Tip na výlet:
Kamenné okno - popisPři cestě z Červenohorského sedla na Šerák lze navštívit nepravý skalní útvar (bránu) - Kamenné okno. Tato turistická zajímavost se nachází nedaleko vrcholu Červené hory a Vřesové studánky. Zdatnější turisté mohou vylézt na vrcholek a odměnou jim zcela jistě bude nádherný pohled na Jesenicko a do údolí NPR Sněžné kotliny - někdejší kar pleistocenního firnového ledovce. Sněžná kotlina je jedním z několika mála lavinových polí v Jeseníkách.
Penzion Lipová-lázně U tří veverek - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Lipová-lázně U tří veverek - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Lipová-lázně U tří veverek -  je k dispozici připojení na internetPenzion Lipová-lázně U tří veverek -  je k dispozici letní terasaPenzion Lipová-lázně U tří veverek - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Lipová-lázně U tří veverek - přijímá kreditní karty VISAPenzion Lipová-lázně U tří veverek - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Lipová-lázně U tří veverek - krytý bazén v hotelu.Penzion Lipová-lázně U tří veverek - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Lipová-lázně U tří veverek - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Lipová-lázně U tří veverek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Lipová-lázně U tří veverek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Lipová-lázně U tří veverek - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com